top of page

פך השמן האבוד
משחק אינטרקאקטיבי לחנוכה

דגל ישראל

יששש! ניצחנו! הצלחנו לגבור על היוונים! הגענו לבית המקדש, ומנסים להאיר אותו מחדש.

 

אוי! כל השמנים נטמאו!

או שבעצם... אולי מתחבא אי שם כד עם שמן זית טהור?

אולי תוכלו אתם לעזור לחשמונאים למצוא את פך השמן ולהדליק את המנורה?פתרו את החידות שלפניכם, ואולי תצליחו להאיר את בית המקדש מחדש!

משחק אינטראקטיבי-דיגיטלי בסגנון בריחה במיוחד לחנוכה

ניתן לשחק במשחק בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט.

הכי נוח לשחק במחשב, ובכל מקרה עדיף לשחק עם מסך גדול. אבל גם בטלפון חכם ניתן לשחק, עדיף במצב רוחבי. 

רכישת מוצר מעניקה זכות שימוש במשחק למשפחה גרעינית אחת בלבד.

מה במשחק?

Puzzle piece
פאזל
goal
כד שמן
כד שמן

למה כדאי לנו?

Social
SKILLS
כד שמן
כד שמן

חלק מההכנסות יועברו כתרומה לחיילינו בחזית!

Magnifing glass

מחפשים דמי חנוכה בקטנה?

לילדים, לנכדים, לאחיינים או לאחים ולכל המשפחה:

פך השמן האבוד

במחיר מצחיק של 12 ש"ח במקום 18!

 

ובנוסף - חלק מההכנסות יועברו כתרומה לחיילינו היקרים בחזית!

 

רוכשים ומקבלים את המשחק ישירות לתיבת הדוא"ל

דברו איתנו בווטסאפ -

Whatsapp
דגל ישראל
 • כמה עולה המשחק "יוצאים ממצרים!"?
  המשחק כולל 10 חידות מותאמות למגוון גילים של בני המשפחה, ואף מעודדות שיתוף פעולה וחשיבה משותפת. בנוסף, לכל ערכה מצורפת הגדה של פסח! הגדה ייחודית למשחק הכוללת רמזים המשולבים בתוך ההגדה ובסופה. וכל זה רק ב-150 ש"ח! הרשמו לרשימת התפוצה שלנו (אנחנו ממש לא מנדנדים, רק שולחים הפתעות ופעילויות נחמדות מדי פעם) וקבלו 10 ש"ח הנחה! בנוסף - ברכישה של 4 ערכות ומעלה - משלוח חינם!
 • האם יש הנחה?
  בוודאי! נשמח לתת הנחה לקבוצות. פנו אלינו לאיתור קבוצות באזורכם. אם אתם מעוניינים ליצור קבוצת רכישה של 15 ערכות אצלכם באזור - צרו איתנו קשר בדואל או בווטסאפ. בנוסף משלוח חינם ברכישה של 4 ערכות ומעלה! - אתם מוזמנים להתאחד מספר משפחות ולרכוש יחד!
 • מה מיוחד במשחק?
  המשחק שלנו משלב תוכן ערכי-תורני וחוויה משפחתית ייחודית ומהנה. המשחק מאפשר לקרוא את ההגדה באמת, להבין את התוכן שלה, והכל תוך כדי משחק שמגייס את כל בני המשפחה לחוויה כיפית ומיוחדת.
 • למי המשחק מתאים?
  לכולם! המשחק מותאם במיוחד למשפחות עם ילדים בגילים שונים - מהגיל הרך ועד למתבגרים, וכמובן גם להורים. הערכה כוללת חידות ברמות שונות המעודדות שיתוף פעולה של כל בני המשפחה, וכל חידה כוללת מספר שלבים לפתרונה. למשל, יש חידות קלות המיועדות לילדים הצעירים ביותר (כן! גם אלו שאינם יודעים לקרוא!), אבל גם הן כוללות מספר שלבים המעודדים גם את הגדולים יותר לחבור לפתרון החידה ולסייע לצעירים. לעומת זאת יש חידות מורכבות שדורשות הבנה מעמיקה יותר של תוכן ההגדה ומאתגרות גם את הגדולים שבמשפחה, ודורשות חשיבה משותפת. הערכה מתאימה לכל המשפחות - ללא קשר להגדרתם הדתית. כי בסופו של דבר, כולנו מסובים סביב שולחן הסדר, ורוצים ליצור אווירה משפחתית מיוחדת ומהנה. אז כ-ו-ל-ם מוזמנים ליצור חוויה אחרת ללילה הזה 😃!
 • איך שומרים אתכם על קשר?
  איזה כיף! גם אנחנו רוצים לשמור אִתכם על קשר! פשוט הרשמו לרשימת התפוצה שלנו, ותוכלו לקבל רעיונות למשחקים נוספים, להתעדכן על מבצעים, ולהיות הראשונים ששומעים על מוצרים חדשים. תוכלו לפנות אלינו גם דרך הדוא"ל או דרך הווטסאפ.
 • האם יש לכם עוד משחקים?
  כן! המשחק הראשון שהוצאנו "יוצאים ממצרים!" יצא לקראת פסח תשפ"ג ונחל הצלחה ותגובות חיוביות רבות. בנוסף, בימים אלו ממש אנו עובדים על משחק קופסה חדש "גיבורי התורה" המתאים גם לשבת, ומאפשר ללמוד על דמויות מהתורה תוך כדי משחק אסטרטגיה חווייתי מהנה ומפתיע! חוץ מזה, באתר תוכלו למצוא מגוון פעילויות מגוונות בחינם! מוזמנים לסייר באתר ולהוריד את הפעילויות שמתאימות לכם. מעוניינים להתעדכן כאשר יצאו לאור משחקים נוספים? בכיף! הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ונעדכן אתכם ראשונים!
 • למי המשחק מתאים?
  לכולם! המשחק מותאם במיוחד למשפחות עם ילדים בגילים שונים - מהגיל הרך ועד למתבגרים, וכמובן גם להורים. המשחק גולל חידות ברמות שונות המעודדות שיתוף פעולה של כל בני המשפחה, וכל חידה כוללת מספר שלבים לפתרונה. המשחק משלב משחקונים אינטראקטיביים המאפשרים גם לקטנים להשתתף, ומשלב תוכן כתוב עם תוכן ויזואלי ואף שמע!
 • האם המשחק מתאים גם לטלפון חכם?
  ניתן להפעיל את המשחק בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. אולם, במסך קטן פחות נוח לשחק, ולכן מומלץ לשחק דרך מחשב או טאבלט. ושימו לב, בדפדפן "אופרה", המשחק עובד באופן חלקי, לכן מומלץ לעבוד עם דפדפן כרום או אדג'.
 • כמה אנשים יכולים לשחק במשחק שרכשתי?
  כל רכישה נותנת זכות שימוש במשחק למשפחה גרעינית אחת בלבד. אין להעביר את הקישור למשחק לאנשים נוספים. נהנתם 😊? אתם חושבים שגם החברים ובני הדודים יכולים ליהנות מהמשחק? הפנו אותם לאתר לרכישה או שתפנקו אותם במוצר שתרכשו עבורם! ❤️
 • כמה זמן נמשך המשחק?
  המשחק נמשך כחצי שעה. משך הזמן תלוי מאוד במשתתפים: בגיל, בידע, במיומנויות של פתרון חידות וכו'. אבל! גם אם אתם לא מהמומחים לחדרי בריחה, או שעדיין לא הספקתם ללמוד את הלכות חנוכה 😉, עדיין תוכלו להצליח במשחק, פשוט היעזרו ברמזים!
 • מה מיוחד במשחק?
  המשחק הדיגיטלי משלב תוכן ערכי-תורני וחוויה משפחתית ייחודית ומהנה. המשחק כולל חידות מאתגרות ברמות קושי שונות המתבססות על תוכן מהלכות חנוכה ומנהגי החג. שילוב חידות ברמות קושי שונות מאפשר לכל המשפחה להשתתף ולהנות מהאתגר והזמן המשותף יחד. כמו כן, החידות מנצלות את הפלטפורמה הדיגיטלית למשחקים אינטראקטיביים ומעודדים את ההשתתפות של כל הילדים, גם הקטנים.
דוא"ל
 • Whatsapp
bottom of page